KONST / Litografier / Färglitografi 10526077
nr 1052 6077
Kurt Ullberger
(1919-2008), Sverige
Färglitografi, Kurt Ullberger (1919-2008), PT, signerad -69, motivet: 28x40
Utrop:
400 kr
måndag 29 augusti 2016
kl 18:09:11
Kurt Ullberger
Läs mer om Kurt Ullberger